Новак
Жени Оз. Кула маица со dri v-врат 483V-Black xl

Жени Оз. Кула маица со dri v-врат 483V-Black xl

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 281.44

100% полиестерски меѓусебно; БИКИ И БЕСПЛАТНО БЕЗБЕДНО; 50+ рејтинг на UPF, одлична УВ заштита; Етикета за вратот без ознаки; Двојно-игла зашивање низ целиот; тесен ребрести јака; Подреден V-врат; Ханес жени 4 мл. Кула маица со dri V-врат 483 V -BLACK XL (5 пакет).

Главните карактеристики

Избор на клиент

За основна гардероба што ќе ви овозможи да соберете широк спектар на изглед, да го добиете овој пат и есе

Подготвени, постави, оди! Соберете перформанси (или две) од Авиа со опуштено вклопување за вежбање или дн

4,5 мл., Предсмарт 100% памук од рингспун, 30 синглови зашиени ракави зашиени со игла и дното на hemscontoured и стра

Направи мека мешавина понудена во широк асортиман на бои Бидете сигурни дека знаејќи дека нашите кошул�

Слоеви, соло или само дополнителна топлина под сето тоа, нема да избегате од прекрасноста на времето и в�

Blockенски блок во боја шарени плетени врвни врвни ракави маица маичка со класична изјава со тркалезна вр�

Одржувајќи го класичен со девет.елејф Хенли Топ Кул и случајно, овој врвен вафли е тој класичен пуловер �

Маицата на избледената слава е суштинска маица со кратки ракави Vвратот е удобен и стилски додаток на ва

Слатки соништа во ултрамекиот 100% памучен сон на тајните богатства Лесен, опуштен фит и симпатичен изгле

Подготвени, постави, оди! Соберете перформанси (или две) од Авиа со опуштено вклопување за вежбање или дн

Кошулата е многу удобна и случајна може да се носи како дневни врвови без разлика дома, одете на работа /

Пакувајте ги омилените основи! САД Поло Асн Маицата со кратки ракави Vвратот е мека, удобна и совршена за

Опуштете го изгледот со ова време и Tru измиениот лажички врат Кул, секојдневно и удобно во мека и лесна м�

Додадете малку стил на Дизни на вашиот секојдневен изглед на овој Ноќта на вештерките со оваа маица на М

Свилен мек и опуштено, ако можете да дизајнирате совршена мета, ова ќе биде Туниката за време на времето

Scroll