Новак
Кејт и Лорел Силви Бебе коза црно -бел портрет врамен платно wallидна уметност од Симон Те Таи, природно

Кејт и Лорел Силви Бебе коза црно -бел портрет врамен платно wallидна уметност од Симон Те Таи, природно

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Покажете ја вашата loveубов кон животните во вашиот дом со овој сладок, но итар портрет за коза. Печатено и врамени во САД во Ваунаке, Висконсин, оваа врамена уметност што лебди платно ќе биде задоволство да се погледне секој ден во вашата дневна соба, спална соба, расадник или која било просторија во домот. Печатено на галерија завиткано платно и врамени со трајна висококвалитетна рамка за полистирен, оваа фарма на животински wallидови има две закачалки за метални пилани кои се веќе прикачени на MDF на Inset MDF за лесно прикажување на wallидот. Надворешните димензии се високи 24 инчи со ширина од 18 инчи за длабочина од 1,6 инчи. Рамката е ширина 0,5 инчи и длабочина од 1,6 инчи. Име на печатење : "Коза " Уметничка биографија : Симон Те (Русија) е нов уметник, само што го започна пред 2 години. Тој е самоучен фотограф и графички дизајнер. Беше многу напорна работа, но тој помина долг пат со упатства и практики. Симон привлекува инспирација од современата уметност и слободата на изразување. Му се допаѓа едноставноста на линиите и формите создадени од самата природа. Симон очекува возбудлива иднина напред. Декоративен црно -бел портрет за кози за бебиња, отпечатен на врамена галерија завиткана платно. Закачалките за метални пилани се веќе прикачени на MDF на Inset MDF за лесно прикажување на wallидот. Димензиите на приказот на платното на платно се високи 24 инчи за 18 инчи преку длабочина од 1,6 инчи. Галерија завиткано платно се печати и врамени во Ваунаке, Висконсин, САД од домашни и увезени делови. Печати : „Коза“ © 2019 Симон Те Таи отпечатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Совршено за дневната соба, спалната соба, па дури и за домашната канцеларија, ова уметничко дело ќе ги на

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Оваа исклучителна мала птици на гранките на дрвјата IV врамени платно уметност носи убавина во вашиот до

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени лебдечки платно wallид дек�

Оваа исклучителна убава танчери, афро американски силуети, врамени wallидни уметности се печатат со најв�

"Оваа исклучителна беж еукалиптус гранки на бело врамено платно уметност носи убавина во вашиот дом и к�

Оваа исклучителна црна и беж облаци врамени платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Се

Овој исклучителен минималистички пејзаж на темно сини планини, врамени платно уметност, носи убавина в�

Оваа исклучителна гроздобер животен век на птици IX, врамени wallидни уметности се печати со употреба на н�

Оваа исклучителна гроздобер ботаники IV врамени wallидни уметности се печати со употреба на највисок квал

Scroll