Новак
16,25 LED знак на wallид во LED неонски стил

16,25 LED знак на wallид во LED неонски стил

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Осветлете ја вашата спална соба или бар со прозорецот со нашиот модерни знак на wallид во неонски стил. Ова уникатно парче акцент е подготвено за виси со претходно дупчат дупки на врвот. Можете да го обесувате ова на wallид или да го користите како знак на прозорецот. Карактеристики на производот : Боја (и) : жолти црвени бели и сини светилки. Тип на сијалица : SMD 2835. Приближна дебелина : 8мм. Приближна ширина : 11мм. Двостран дизајн. LED светлата користат 80% помалку енергија. Супер светли и живописни светилки. Сијалиците остануваат кул на допир. 6,5 'Оловен кабел. Дополнителни карактеристики на производот : UL сертифициран и одобрено само за внатрешна употреба. Не може да се поврзе заедно со други осветлени предмети. Доаѓа подготвено за зачувување со две куки за клучеви на врвот. Не се вклучени вшмукувачки чаши и виси хардвер. Вклучен е адаптер. Влез : 100-240 волти 50/60 Херц .35 засилувачи. Излез : 5 волти 1 засилувачи. Димензии : 16,25 "H x 7 " W x .50 "d. Материјал (и) : пластика/силиконски/жица/метал LED неонски стил на ракети со силуета. Само во затворен употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Неговата гардероба секогаш можеше да користи кул мета! Додадете уште еден хит на колекцијата со оваа гр�

УСДА зоните на тврдоста 911 Засади во добро исцедена почва, откако помина опасноста од мраз, каде ќе добиј

Најдобри денови, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници Со сеопфатна црна боја,

Седењето на тврда дрвена или метална столица е само непријатно Нема потреба да страдате преку друга веч

Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно �

Вашето мало замрзнато 2 опседнато дете ќе сака да ја носи оваа качулка насекаде Деталите за слатката раф

Лизгајте во следното ниво на мода и удобност во овие жени затнување по време и TRU Овој затнување за женит

Ова е печатење на Мармонт Хил „Француско овошје“ на бело дрво Додадете стил во вашиот дом со ова прекра

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

За долготрајни резултати, вакуум редовно и самото место чисто; Свртете од време на време за да се изедна�

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

Ова столче за акцент на нокти за едноставен додаток на вашата дневна соба или ансамбл Ден, ова недооцене

* Нивната антимикробна заштита на производот обезбедува до 99% намалување на растот на бактериите на слу�

Ние го подготвивме ова бебе басинет за мајки и татковци за да им помогнеме подобро да го намалат притисо

Прославете некој посебен и уште една година да се биде прекрасен! Оваа картичка за печатот на крин се од�

Додадете малку бохошик стил во вашата секојдневна гардероба со овој врвен плус големина од Tru Self...

Потребни ви се шорцеви што се движат со вас и имаат опуштено вклопување? Го добивте! Запознајте ги вашит�

Boot е 15 "удобно и економично подигање на зелени челични пети со мажи со само чистење, поддршка од челични �

Убава уметност од MWW Design Studio создава дизајн за овој печатен ткаен килим Килимот е ткаен, зашиен и отпечат

Овој комплет е специјално направен за високи перформанси, мускули со високи коњски сили и модифицирани

Одете самоуверено во стил, ова е најдобриот градник за притискање за врвови и фустани со ниски...

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Giclee (JeeClay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност

Уживајте во Twix Cookies & Creme Chocolate Cookie Cookie Bandy Barsy измешани во десерти за забава за печење на Божиќ...

Додадете малку шик и незгоден стил на вашата обична гардероба со овие патики од време и TRU Горниот е изра

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност

Чувствително куче? Благите средства за чистење во WAGS ќе го добиете целото чистење со ниту една од иритац

Scroll