Новак
Ournourneуни колекција женски луна мулести средни пумпи за пети на пети

Ournourneуни колекција женски луна мулести средни пумпи за пети на пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Ова лизгање на стилето со каиш покриена со ринестон е сигурно да стане во фокусот на собата. Колекцијата „Луна потпетици од ournourу Гура“ се направени со еластична веганска кожа и подлога. Сосениот зашилен пети го завршува овој лизгачки муле за без напор шик финиш. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Тип на каиш : единечен опсег. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Висина на потпетицата : 3 3 / 4инчи.Нашите потпетици на Ајјанн Стилето од колекцијата на списанија ќе ви да

Завршете го вашиот викенд поглед со овие потпетици на стилото Одликувајќи се со лента, дизајн со отворе�

Дајте им на вашите лесни летни облеки елегантен вртеж со овие сандали со високи потпетици Податоци со п�

Секогаш ќе бидете подготвени да ги заслепувате сите во собата во Роми од колекцијата на ourурни Оваа санд

Класичен сандал е поставен да импресионира со потпетица од стилето и прилагодлива лента за глуждот со з

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието Луна потп

Горниот материјал : Веганска кожа Горниот материјал : Веганска кожа Сите мерења се приближни и беа земен

Совршено за специјални прилики, колекцијата Zelah By Journee секогаш дава изјава Оваа силуета за лизгање има м�

Овие потпетици на пети се сигурни дека се нокаути Фали 4 мм Тру удобна пена ™ Интол, потпетиците на Мирие

Овие потпетици на ленти за глуждот имаат елегантна ПУ Горна и потпетица на Стилето за да додадат допир н

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Прекрасни пумпи со високи потпетици со лак и лак...

Составени од отворено пети, овие чисти сандали со потпетици на глуждот, лесно е да одговарате на вашиот �

Безвременски, елегантен и неверојатно стилски, потпетицата Грејсел од колекцијата на списанија Овој па

Направете изјава на вашиот следен настан со овие класични кожни пумпи со кожни кожни пумпи со зашилена �

Современи и минималистички, основни сандали со потпетици на потпетици поставени на потпетица на платфо

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Поставена : Faux кожа Висина на платформата : рамен инч Подножје : Подготвено Ширина на чевли : Среден...

Потпетиците на Лејтон Стилето од колекцијата ournoureeе ќе ве одведат од работа до една ноќ надвор со девојк

Безбедно залепете ги вашите пари и уснисјајни раце со Евертон од колекцијата ournouree Оваа страшна пета им�

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Облечете го нагоре или надолу; Колекцијата Calliope By Journee работи со сè За целодневна удобност, овој едноста�

Направете изјава на вашиот следен настан со овие класични кожни пумпи со кожни кожни пумпи со зашилена �

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Колекцијата Tru By Journee е и класична и кул Затворањето на Тлента со детали за токи и патент веганска кожа до

Наменети за удобност и стил, овие потпетици за возрасни имаат лента за глуждот и отворена пети и имаат л�

Оливија Сарабет Аутсол Важни информации за гаранцијата : Забележете дека продавачот обезбедува своја г

Изгледот на високо ниво што е сигурен дека ќе фати комплименти на вашиот следен голем настан...

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Scroll