Новак
Единствени поволни цени за женски платформи платформа за стилови

Единствени поволни цени за женски платформи платформа за стилови

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Овие борбени чизми на платформата се удобни со дното на ПУ -пена. Овие чизми за платформа со чипка и стил нагоре, се многу удобни со лесната надворешна плоча. Погодно за вашето одење секој ден за борбени чизми. Овој вид багажник е погоден за возрасни жени. Добро спарено со фармерки и здолниште. Совршено за Божиќ, Ноќта на вештерките, забавите, итн. Ве молиме проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија Големина на ЕУ - Пети до пети Висина на пета висина на платформата6 4 - 36 - 9 3 - 1 3/87 5 - 37 - 9 1/4 3 1 3/87.5 - 5,5 38 - 9 1/2 3 1 3/88,5 - 6.5 - - 39 - 9 5/7 3 1 3/89 7 - 40 - 10 - 3 - 1 3/810 8 - 41 - 10 1/4 3 - 1 3/8 Единствени поволни цени за женски платформи платформа за стилови Чизми за платформа за сандали. Чизми на глуждот. Lug единствено. Висина на пета : 3 инчи. Висина на платформата : 1 3/8 инчи. Висина на вратилото : 5 5/7 инчи.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Нашите сандали со потпетици на стилоти се совршени за канализирање на вашиот внатрешен танчер Совршено

Составени од отворено пети, овие чисти сандали со потпетици на глуждот, лесно е да одговарате на вашиот �

Колекцијата Маркела од Journee е нашата најмногу стилска пета до денес Оваа зашеметувачка пета, која има са

Горниот материјал : Веганска кожа Горниот материјал : Веганска кожа Сите мерења се приближни и беа земен

Наменети за удобност и стил, овие потпетици за возрасни имаат лента за глуждот и отворена пети и имаат л�

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Прекрасни пумпи со високи потпетици со лак и лак...

Изгледот на високо ниво што е сигурен дека ќе фати комплименти на вашиот следен голем настан Колекцијат

Излезете во стил оваа сезона во овие жестоки едвајпејачки сандали Одликувајќи се со потпетица и чипка н

Петиците за маче од Кристина од колекцијата ournournee ќе бидат чевли што ве привлекува комплименти, зајакну

Овие потпетици на ленти за глуждот имаат елегантна ПУ Горна и потпетица на Стилето за да додадат допир н

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Ажурирајте го плакарот со модни дизајни од колекцијата ournee и откријте ги сите стилски парчиња што треба

Воведување на потпетицата Тиара од колекцијата на ourурнини стилото инспирирано од гроздобер со модере�

Ова лизгање на стилето со каиш, запишан во rhinestones, несомнено ќе стане во центарот на вниманието Луна потп

Петиците на колекцијата на ournourneeир, пакуваат удар со нивниот дизајн со зашилени пети Опремени со удобна

Подгответе се да го покажете вашиот класичен и симпатичен стил со Crystol потпетиците од колекцијата Journee...

Scroll