Новак
Ournourneуни колекција жени Бреклин назад потпетица Поштенски патент на отворено пети за пети

Ournourneуни колекција жени Бреклин назад потпетица Поштенски патент на отворено пети за пети

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.33

Современите и гроздобер елементи за дизајн го прават совршеното спарување на колекцијата Brecklin Bootie By Journee. Влезот на задниот патент и ловената нога ја прават оваа веганска кожна силуета како лесна колку што е стилска. Копчињата со злато тонови рамка на облик на предниот дел, а потпетицата на стилото смело го воздигнува дизајнот. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 4 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Поштенски потпетици. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете го вашиот стил во џебни борбени чизми од Brinely Co Овие чизми се карактеризираат со кожни кожени г�

Покажете го стилот на шик во двојни патенти чизми од глуждот од Brinley Co Овие чизми имаат премија од кожни �

Струт во колекцијата Gournee Collection Piper Bootie Bootie Design, во кој се прикажани испреплетени детали со стабилна бујн

Дајте им на вашите обични облеки стилски удар со овие чизми на платформата Се одликува со целосна стран�

Повлечете ги овие пријатни чизми и оставете го денот да се расплетува, безбеден во знаењето дека прстит�

Овие чизми се направени од сјаен материјал што е совршен за свадби, тие добија еластична страна патент и

Стилските градски каубојки ќе ја носат легендата од лесна улица Гроздобер материјален интерес и каракт

Рок овие еден вид чизми што ќе ја направат секоја облека да се истакне во која било сезона од годината...

Добијте си ја колекцијата Courtye Carly Extra Wide Cale Cole High Boot и дајте изјава за стил Овој багажник за возење е стил�

Bootидарот на глуждот на сјајот од Бринли Ко е конструирана со премиум горе со пенливи сјајни детали на за

Минималистички и модерно Да! Со надворешна заоблена страна, овие чизми со ниско сечење на пети од Мелроу

Флексибилноста е клучна за животниот стил кој е секогаш во движење Bootie Shalina од Easy Street има супер флексиби�

Не може да се живее со стил за есен, колекцијата „Карима“ од ournouree Овој екстра широк багажник на теле им�

DEN 630.08

Booties што одат на места, норвелата од Brinley Co Овој стилски тури за пешачење има 4 mm Tru Comfort Fonam ™ ™ insole и веган�

Компанијата „Ванида од Бринли“ е стилска верзија на класичен борбен чизми, истакната со детали за чипк

DEN 480.00

Веднаш издигнете го вашиот изглед со Hessie од Brinley Co Оваа едноставна бута го задржува без напор шик со квад

Тука доаѓа Gemma Bootie од Brinley Co Овој нов Bootie прикажува толку многу привлечни детали, како што се мекиот квадр

Чекор во класичен изглед со гроздобер инспирирана од колекцијата на списанија Леона Шути Совршено за с�

Елегантен со допир на софистицираност Booties на глуждот Stiletto, сезонски фаворит од Scoop, пристигнува во мека

Scroll