Новак
24Севечна облека за комфор империја за половината V вратот Максински фустан

24Севечна облека за комфор империја за половината V вратот Максински фустан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 431.84

Елеганција и удобност во едно! Максинскиот фустан на Empire Weist V Neck Maxi има воздух со едноставна елеганција во која има империја половината, V деколте, кратки ракави на капа, дизајн на линија и фигура што се вклопуваат. Империја половината. V вратот. линија. ракави на капа. Формален мајчинство макси фустан. Гостински фустан за свадба за породилно. Максичен фустан за породилно. мајчинство фустани макси фустан. Формално. Машинско миење, ладна вода, без белило, суво рамно, ладно железо.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Овој класичен, безвременски стил има здолниште Алинија со големи плети, тркалезно деколте, долги ракави

Мини фустан без должина на коленото, без никаква привлечна и маѓепсана очите, бидејќи го обликува овој ф

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба...

Свеж, модерно преземање на едноставниот црн мајчински макси фустан Лесно за носење и класично недооцен�

Овој фустан за мајчинство без ракави е за класичен гламур Со слабеење и ласкава форма, овој макси фустан

Од романтичен циган доаѓа боемски кимоно фустан Со долги, лабави ракави ракави, овој фустан од кимоно об

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба...

Со гламурозна линија и драпење директно од пистите во Париз, овој спектакуларен моден напред породилен

Совршен фустан за викенд надвор, удобниот фустан за мајчини маица има прекрасни опции во боја, v деколте,

Овој породилен фустан со долги ракави удира веднаш над коленото и има класично затворање и градежништв�

Подобрете го вашиот стил во удобност со овој фустан за ракав на лактот со должина на коленото од 24 / 7 обл�

Совршен фустан за викенд надвор, удобниот фустан за мајчини маица има прекрасни опции во боја, v деколте,

Овој полиран фустан за завиткување на породилно е совршен за стилски канцелариски изглед или за среќен

Ултра ласкаво странично тресење ќе го направи овој пат и ќе го облечете омилената облека за време и по б�

Современата софистицираност го дефинира овој ланец без ретровисен мајчински макси фустан со прекрасно

Надградете ја вашата породилна гардероба со овој плетен фустан со плеска со плеска од Лиз Ланг, кој е по�

Спектакуларно стилски, запознајте го новиот MVP на вашата породилна гардероба Од ударот што се вклопува �

Сега е можно да се биде стилски и удобен во исто време! Едноставно стилскиот мајчински макси фустан е на�

Овој фустан без ракавици за жени за жени има сè што некогаш би можеле да сакате! Одликувајќи се со деколт

Шик стил и удобност во едно! Овој фустан за мајчинство со облека од 24 секунди може лесно да се додаде за д

Овој пат и плетениот фустан со краток ракав е задолжително парче за вашата породилна гардероба Мека ист

Овој пат и ткаениот макси фустан без ракави на TRU додава трендовски допир вашата породилна гардероба...

Времето и породилното плетено фустанче од бебето ќе ве одржува удобно и тренд во текот на целата бремен�

Шармантен и сладок овој разгорен породилен мини фустан за жени е лето што мора да го има! Одликувајќи се

Scroll