Новак
Плус големина на женските тери и небото, печатени хеланки на капри, 2 пакувања

Плус големина на женските тери и небото, печатени хеланки на капри, 2 пакувања

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 429.60

Потребни се стилски отпечатоци за денови на топло време? Проверете! Изградете ја вашата гардероба и зачувајте со оваа удобна две пакувања на хеланки на Капри од Terra & Sky. Овие хеланки на Capri се удобно одење со супер-мека ткаенина и еластична лента за половината за пријатно вклопување што ги раскинува вашите криви со леснотија. Само спарете ги со омилените маички или резервоари и сте подготвени! Исклучиво на. Материјал : 81% полиестер/10% спандекс/9% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 хеланки. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Одговара : Тенок преку колковите и бутовите. Подигање : Висок пораст. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство. Хеланги на женски плус големина од Terra & Sky.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додека ги одржувате најжешките трендови во модата, нашите високо квалитетни хеланки целосно ќе го тран�

Супермека тужена завршница, ласкаво вклопување и удобно чувство и што имате? Нови хеланки од без границ�

Супермекото тужени хеланки од без граници се забавен почеток на која било облека Овој двопакет за заште

Покажете весел празничен дух со овие уникатни помлади хеланки со плус големина Секој од овие сетови вкл

Овие избледени славни, супер меки француски француски фармерки Тери Скини се одлични! Овие панталони се

Започнете да се движите во стилски пар хеланки од Авиа Хелангите со џогер имаат форма што ја подобрува ф

Материјал : 83% полиестер / 17% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Модел

Мора да се има основно за секоја сезона, без граници ги тужеа хеланките на глуждот за јуниори имаат супе�

Кој вели дека модерната облека не може да биде удобна? Хелегите за плус големина на Terra & Sky доаѓаат во нај

Основен со смели детали, не се украсени хеланки на границите на границите во ладно печатење за да ја акт�

Измешајте, совпаѓајте и создадете изглед што е ваш без три пакувања на хеланки Трендовски капри должина

Потребни се стилски отпечатоци за денови на топло време? Проверете! Изградете ја вашата гардероба и зач�

Terra & Sky Women's PlSuper Super мека целосна должина цврста нога Не сте знаеле вистинска удобност сè додека не се лиз

Бу! Плашете малку плашлив стил без хеланки на Ноќта на вештерките на границите Толку забавно, со привлеч

Без граници на јуниорите на Јуниорс, нозе може да биде основна ставка каде и да одите Направено од памук

Измешајте, совпаѓајте и создадете изглед што е ваш без никакви граници на Капри Трендовски должина на г�

Шарен, удобен, истегнат додаден стил без напор на вашата гардероба со хеланки од Дерек срце...

Одлучете се за основно со смели детали без хеланки за мрежни граници Нагласени со ладни исечоци од мреж�

Овие удобни хеланки со плус големина од 24 / 7 комфорна облека имаат еластична лента за половината и мека �

Материјал : 86% полиестер / 14% спандекс Грижа : Машината за перење Земја на потекло : Увезен Големина : Модел

Лесен, удобен и стилски Време е да се складираат навреме и хеланките на Капри на Тру Супермеки, со ласкав

Спецификација на стилот : Повлекување на висока половината на стилот, должина на средниот бут, еластичн�

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен ж

Супермека тужена завршница, ласкава вклопување во која има кросовер лента за половината, удобно чувств�

Scroll