Новак
Апликација за постелнина, поставен со чаршафи, Универзитет Рутгерс

Апликација за постелнина, поставен со чаршафи, Универзитет Рутгерс

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 479.84

Покажувањето на вашиот тимски дух е лесно да се направи со овој утешител на постелнината NCAA поставена со чаршафи. Тоа не е само практично, туку ќе направи смела изјава во вашата спална соба со своите живописни бои. Сетот, исто така, значително го прикажува логото на универзитетот Рутгерс. Willе направи внимателен подарок за нов студент на колеџ, неодамнешни дипломирани или сезонски алумни. Овој комплет за удобност на Applice доаѓа во повеќе димензии за дополнителна разноврсност и погодност. Таа ткаенина е изработена од мек, долготраен 100 проценти полиестер и е лесна за чистење. Универзитет НЦАА Рутгерс Апликација за постелнина Комфорни сет : Двоен сет вклучува : Удобник (64 "x 86"), срам (20 "x 26"), рамен лист (66 "x 96"), поставен лист (39 "x 75") и Перница (30 "x 20"). Комплетен сет вклучува : утешен (76 "x 86"), 2 Shams (20 "x 26"), рамен лист (81 "x 96"), поставен лист (54 "x 75") и 2 перници (30 "x 20 "). Пополнете содржина : 100 проценти полиестер. Содржина на материјал : 100 проценти полиестер. Прави внимателен подарок за фан на универзитетот Рутгерс или сегашен студент. Упатства за нега : машина што се мие за дополнителна погодност. Комформот на NCAA истакнато ги прикажува боите и логото на универзитетот Рутгерс. Удобно да спиете.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Уметник : Мајкл ТомпсетСубјект : Maps Style : Modern & Modern and Contebter Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подго

Комплетите за спојки на Valeo Premium се дизајнирани користејќи ги само компонентите со највисок квалитет и н

Одете каде и да ве однесе денот во кошулата без брчки на Ван Хесузен Посебна завршница и класична шема о�

Црна DLC (дијамант како) обложена за супериорна отпорност на гребење, сечилото на скршениот череп е косат�

Овој Verbatim 700 MB 80минутен 4x12x со голема брзина брендирана CDRWS, 10 PK е одлична ставка што 700 MB Исто така, има 80 м�

Овој прстен за пеперутка има два четири милиметри со четири милиметарски камења во форма на маркиза и д�

Овој сет за нозе со 2 парчиња Jојо е перфтет за вас Малиот Сиванатор! Овој сет од 2 парчиња вклучува; Пучел�

Овој багажник има изолација на брендот 200g thinsulate Тој е дизајниран за ладно време и има специјално дизајн�

Наменето за луѓето во движење, Мекинли од Лесни работи од Easy Street ви нуди цел ден удобност преку ексклузи�

Уметник : Мишел КембелСубјект : Animals Tyle : Електрикпродукт Тип : Галеријаобвиткано платно Арттис Подготве�

Scroll