Новак
Уникатни поволни цени, женски плус големина долна облека, чипка чипка за удобност со висок пораст

Уникатни поволни цени, женски плус големина долна облека, чипка чипка за удобност со висок пораст

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Целосно покритие со долна облека со средна положба, мека затегната двојна слоева ткаенина покриена со половината што останува на место на половината. Без тркалање или гребење, не премногу тесно или лабаво, но совршено snuggish. Удобните приврзаници со ниско сечење не носи венчари. Го намалува изгледот на врвот и ве прави попривлечни. Мека истегнување женска памучна долна облека, без тресење, без врзување или пилинг. Гаќите не копаат во кожата или не се протегаат. Линиите за цвест се мазни и не иритираат. Нема деформација по миење или сушење. Се препорачува да се мијат светло и темна облека одделно, максимална температура за миење на рацете 40 ° C. Единствени поволни цени за женски долна облека чипка со високи брифинзи со високи рези, црна, гола, розова, виолетова мала школка : 95% памук 5% спандекс; Поставена : 100% памук. Увезени. Цврст. Се протега. Дише. 3 пакувања/4 пакувања. Сите сезони. Опуштено вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Земете го здивот со овој прекрасен прстен за ангажман со трикамен на мијабела дијамант...

Уметник : Марлен Вотсосубјект : City Scapestyle : Модерно фаќајќи ги луѓето и животот околу нејзината растечка Г

Симпатична сандала за дизајн на Тлента со разнобојни цвеќиња детали за вез по должината на горниот дел..

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Надвор од вратата и на пат во прицврстување со Лув Бетси од торбата со двојно густи на Бетси nsонсон...

Beе биде подготвена за празничен дух со оваа симпатична божиќна облека од 2 парчиња поставена од Девојче�

"Додадете боја и удобност на кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Покривањето на главата мери приближно 14инчи за 10инчи Тимска обоена обвивка украсена со живописно лого �

Подгответе се да се вратите во големата риба, игра со дршки, да земете нова патека или да уживате во какв�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Scroll