Новак
Чизми за вода отпорни на вода за мажи во Луг

Чизми за вода отпорни на вода за мажи во Луг

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Инженерски за брилијантни перформанси, работниот багажник отпорен на вода Lugz Convow е задолжително. Одликувајќи се со гумена манџа, овој багажник отпорен на вода обезбедува секој чекор што ќе го преземете е перниче. „Гумена надворешна плоча“. „Поставата за дишење“.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Дарин е секојдневниот багажник на глуждот што ќе ве однесе од канцеларијата до ноќна ноќ Направено од м�

Забавните и функционални зимски чизми се идеален начин да ги завршите омилените облеки Карактеристики

Чевлите со чипка Чука на Мадден Cујорк се најдобри од двата света Грубо полиран, тие без напор се движат �

Овој багажник за влечење од Daxx одржува класичен изглед Флексибилното истегнување на истегнување од две

Солиден, зависен и стилизиран за вас, Зео Мок Мид е рачно зашиен од зашиен пети на пети со рачно зашиен со

Додадете стил и удобност во вашите екскурзии на отворено со овој разноврсен оган на Озарк Траил Среден �

Дајте му на вашиот обичен изглед со груб привлечност со Briarwood Mid, класичен алпски чизми што комбинира сиг

Форма и функција Комбинирајте за да му дадете на багажникот за пешачење во Mallard одличен изглед на сите в�

Како еден од нашите Premier Classic 6 инчи чизми, ние се погриживме Империја ХИ да биде ваш избор по избор...

Срдечна оригинална кожа прикажана на класичен чизми за планински авантуристички стил Аксел багажникот

Scroll