Новак
Колекција на ournoureенски жени Карима Тру удобна пена Екстра широко телесоно со потпетици колено високи чизми

Колекција на ournoureенски жени Карима Тру удобна пена Екстра широко телесоно со потпетици колено високи чизми

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 640.00

Не може да се живее со стил за есен, колекцијата „Карима“ од ournouree. Овој екстра широк багажник на теле има модерен квадратен пети, удобна пена од 4 мм TRU ™ стапало и еластична веганска кожа за удобно вклопување. Шик блок -потпетица и патент однатре му даваат на овој класичен дизајн нов нов изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на подигање ќе ја имаат вашата облека да изгледа дури и подобро од порано. Тие ќе ви го дадат тој завршен допир што ќе ја има вашата облека да изгледа директно од списание. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : рамен инч. Висина на вратилото : 15 инчи. Обем на теле : 17 инчи. Врвен обем : 18 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Внатре во поштенски патент. Стил на пети : Плоштад. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да варираат малку по големина . чизми. Секојдневен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Симпатична и удобна faux велур глужд чизми за чипка и потпетици за стилови за секојдневно носење, одлично

Немојте да се залажувате од нискиот пораст на возот овој бути од јаглен се издвојува со своите метални �

Не можам да помогнам да се за inубите во овие искрини чизми Чизмите за сјај на глуждот имаат високи блок п

Оваа лак технологија на патентна кожа покажува еден вид луксуз; Површината на огледалото, чизми со десн�

Додадете шик обувки во вашиот стил со отсечени чизми на глуждот на глуждот од Brinley Co Овие чизми се каракт

Појдете по улиците во стил облечена во колекцијата ournournee langly широко клин потпетици колено високо чизми.

DEN 1.00

Влезете во вашиот нов омилен bootie со bootie bootie од Brinley Co Овој бути на глуждот има трајни кожни кожни нагоре с

Струт во колекцијата Gournee Collection Piper Bootie Bootie Design, во кој се прикажани испреплетени детали со стабилна бујн

Застанете високи и изгледајте екстра самоуверено облечено во колекцијата на ournournee Leeda широко теле коле�

Забавно и удобно, овие женски борбени чизми од без граници се разноврсен став што го комплетира вашиот а

Тенок потпетица од стилето и зашилен пети позајмуваат модерни елементи за дизајн на овој чизми на глужд

Изгледајте стилски во уникатен дизајн со ласерски чизми за модели од Brinley Co Овие чизми на глуждот се кар�

Класичен багажник што одговара на сè, колекцијата Lelanni By Journee Овој екстраширок багажник на теле има акце�

Дајте им на вашите обични облеки стилски удар со овие чизми на платформата Се одликува со целосна стран�

Покажете стилски, но сепак удобен стил со чизми со потпетици Нежните кожени кожни нагоре со детали за ла

Овие чизми за глуждот со пети на пети со зашилени пети со декор на раб, даваат модерна аура, рабните танц�

Scroll