Новак
Надворешни производи Младински извидник LTR хидратација ранец, 1,5-литарски резервоар, унисекс, сина, дете

Надворешни производи Младински извидник LTR хидратација ранец, 1,5-литарски резервоар, унисекс, сина, дете

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1520.00

Надворешни производи Детски извидници H2 O Пак вклучува резервоар за хидратација без хидратација од 1,5 литри БПА за да ги задржите вашите деца хидрирани додека уживаат на отворено. Ранецот од 3,5 литри е изграден со тешки патенти, влечење на кабелот во стилот на комунални услуги, врвна рачка за носење, ленти за компресија, лесни и ремени на рамото на рамото за дишење за крајна удобност и функционалност. Големината на хидратациониот пакет е погодна за деца и е одличен додаток на вашата семејна авантура. Се одликува со простран оддел, врвен џеб за брз и лесен пристап до додатоци и предниот дел со клуч за клип. Овој ранец за хидратација е погоден за деца. Ова е одлично за пешачење, велосипедизам, паркови, зоолошки градини или омилен тематски парк. Надворешни производи Детски извидници Ранец Пол : Унисекс. Боја : Сина. Вклучува резервоар за хидратација од 1,5 литар (50 fl oz) што е бесплатно. Ранецот за хидратација доаѓа со џеб за додаток. 3,5 литарски капацитет на товар. Лесни и ремени за рамо на рамото. Prontеб на предниот дел. Гаранција за живот. Погоден за употреба од дете.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ранецот на тројниот џеб на гориво Унисекс е направен за дневни активности Достапно во повеќе отпечатоц�

Засекогаш колекционерско работење ранец на логото на ленти за акција, гиганти во Сан Франциско Тимски

Лесен и удобен за носење во секојдневниот живот.Xoxo низ целиот печатење урбано срце розово вегански коже

Ранецот „Eastsport Deluxe Sport“ со повеќе оддели за складирање е идеална торба за носење на сите ваши лични пред

Погледнете го ранецот на изворот на технологија East Sport со повеќе видео прегради! Чувајте лична и електро

Класичен голем ранец за студенти и деца на колеџ, лесен траен ранец за патувања се вклопува 15,6 лаптопи о�

Нивните зачудувачки потреби се поедноставени со оваа елегантна торба за прашка од правдата! Со лесен за

СанРио Здраво Кити 16 "Ранец со целосна големина w / одвојлива торба за ручек, изработена од 100% полиестер �

Ранецот е опремен со добро поставен лаптоп оддел и асортиман на организатори со различна големина за до

Бидете во центарот на вниманието во текот на целата година со овој стилски, секојдневен ранец на честа о

Вашата малечка ќе ужива да оди на училиште во овој симпатичен ранец поставен од Wonder Nation Конструиран со д

Нема подобро место да го направите ова од Newујорк Карактеристики на прилагодливи, најлонски ленти за ра�

Овој многу простран, печатен ранец дефинитивно ќе биде главен во вашата сезона во плакарот по сезона! Оп

Земете афион и бандата заедно за возење со овој ранец што се појавува и сет за торби за ручек Забавно е, ш

Ранецот на куполата Eastsport е одличен за училиште, викенди, патување и на отворено Главниот оддел има пого�

Дајте му на вашата принцеза во движење најсечен додаток со овој ранец на Дизни принцезата што ја носи од

Замрзнат II голем ранец Овој ранец од 15 "има еден простран главен оддел со затворање на патенти Има прила�

Овој ранец со целосна големина на реверзибилни секвенци е совршен додаток за она што го носите Со повле�

Вашето дете ќе биде возбудено да се упати на училиште со овој сет на принцезата и жабата Ранецот 16 "е под�

Двојно на училишна опрема со овој прекрасен сет од 2 парчиња од Рибок, во кој има ранец на лаптоп и појаву

Вашето дете ќе биде говорот на игралиштето со ранецот на Wildkin 16 инчи! Мерење на 16 x 12,5 x 9,5 инчи, ранецот од 1

Материјал : платно Големина : 18 "x12.5 " x7 " Опис : Одговараат 15.6 " лаптоп хром книга i Pad печатење платно за ком�

Овој ранец на Дизни принцезата на слатки девојки е направен од 100% полиестер со најиконите принцези на Д�

Свртете ги главите со стилскиот нов ранец од мрежа од East Sport Овој високо издржлив, лесен, полуранец на ра�

Scroll