Новак
Reebok Childrens Sienna Unise лаптоп ранец, светло сива маскирна

Reebok Childrens Sienna Unise лаптоп ранец, светло сива маскирна

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 384.00

Од патувањата за викенд до училишните денови, овој ранец на лаптопот Reebok Sienna е совршена секојдневна книга за книги за вашите деца! Доволно е големо за да одговара на сите нивни најважни работи за училиште и пошироко. Комплетирано со ракав со лаптоп со двојна мрежа, двојни џебови со мрежни мрежи на страната, два џебови со додатоци на предната и рефлексивна лента, оваа торба за ранец има сè што им е потребно за да останат организирани во движење. Прилагодливите ленти за рамо и пригоден изглед на шкафче прават носење ветре. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 17 "H x 11,5" L x 6 "D; ширина се мери низ дното на торбата . Тип на рачка : Прилагодливи ленти за рамо со рефлексивни детали; јамка за шкафче. Затворање : поштенски. сите печатени или цврсти бои; два предни џебови за додатоци;

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете малку боја вашето искуство од училиште во училиште оваа година со нашиот шарм на ранецот на ге�

Погледнете го ранецот на изворот на технологија East Sport со повеќе видео прегради! Чувајте лична и електро

Носете ги вашите работи во стил со сјаен, светло и шарен ранец на Гумибар Gummibar Прилагодено ранец : Возрас

Ранецот „Eastsport Deluxe Sport“ со повеќе оддели за складирање е идеална торба за носење на сите ваши лични пред

Донесете ги омилените дами со вас каде и да одите со спорт на овој ранец на златни девојки Одликувајќи с�

Комбото „Eastsport Clear Packon“ и „Sackpack“ се совршени за училиште, спортски игри, фестивали и концерти кои имаат

Замрзнат II голем ранец Овој ранец од 15 "има еден простран главен оддел со затворање на патенти Има прила�

Дајте му на вашата принцеза во движење најсечен додаток со овој ранец на Дизни принцезата што ја носи од

Овој многу простран, печатен ранец дефинитивно ќе биде главен во вашата сезона во плакарот по сезона! Оп

Надворешни производи Детски извидници H2 O Пак вклучува резервоар за хидратација без хидратација од 1,5 л�

Ова е официјално лиценциран ранец во Бетмен! Бетмен веќе долго време е еден од најомилените стрипови на

Земете афион и бандата заедно за возење со овој ранец што се појавува и сет за торби за ручек Забавно е, ш

Овој ранец со целосна големина на реверзибилни секвенци е совршен додаток за она што го носите Со повле�

Нивните зачудувачки потреби се поедноставени со оваа елегантна торба за прашка од правдата! Со лесен за

Без разлика дали шопинг, патување, упатување на работа или само надвор за прошетка низ градот, урбаниот �

Подгответе се да бидете во движење со сите ваши омилени ликови од Squishmallows! Па, овој ранец на Squishmallows Плиша

СанРио Здраво Кити 16 "Ранец со целосна големина w / одвојлива торба за ручек, изработена од 100% полиестер �

Scroll