Новак
Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Страна за нова ставка - Модул за модул за исполнување, понеделник, 13 март, 9:14:42: PM

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Тип на годишници : Контејнер. Засади светлина : дел сонце до сонце. Грижа на растенијата : Вода бунар кога е суво, оплодувајте често . Харди во зони : N/A. За употреба во : контејнери и украсување. Заврши големина : 18-36 "Висок. Најниска температура : 38 степени F.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Осветлете ги засенчените простори со Нова Гвинеја Импатиенс Тие прават одлично решение за градините во

Експерт градинар 1.5 G Вербена виси корпа виолетова Овие годишни вербени се толерантни на топлина и привл

Идеално за висечки корпи, кревети или контејнери Напредува во полно или дел сонце Цути пролетуваат до е�

Подобри домови и градини 2,5 G папрат комбо Подготвени за употреба на светла, живописна мешана контејнер �

Барања за светлина : Целосно сонце Потребно е наводнување : Кога е суво Име на растенија : Калибрахоа Пет�

На пр Потребно е наводнување : Кога е суво Име на растенија : Impatien Нова Гвинеја Годишно цветно растение...

Супербелите двојно килибар од докажаните победници прикажува двојни цвеќиња од жолтопортокалова боја.

Разновидната винка винга го осветлува зеленото зеленило и ја надополнува секоја шема...

Оваа amore 1,5g црвена | жолта петунија кралица на срцата во живо растенија со декоративен тенџере е одличен

Зборувајте за сорта! Петуните доаѓаат во скоро неограничен асортиман на бои, форми и големини Од компак�

Расте високи 1218 инчи Заостанатите, навика за раст Идеално за висечки корпи или елемент „Spiller“ во мешани

Scroll