Новак
Екстремно движење на машката машка рамна предна тенка тенка права панделка со отпор на брчки

Екстремно движење на машката машка рамна предна тенка тенка права панделка со отпор на брчки

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 510.08

Овие панталони го добија екстремното движење со екстремно движење со екстремно движење на мажите на Lee® Flat Front Slim Pright Pant. Овој класичен пресек сега е пофлексибилен од кога и да било благодарение на малото истегнување на ткаенината, и со додадениот екстремен флексибилен половински лента, ова тенок вклоп ќе се движи со вас во текот на целиот ден. Тенок вклоп. Права нога. Замачкајте ги предните џебови, заварувајте ги џебовите. Екстремен флексибилен половински лента. Отпори на брчки. Влага за губење. Префериран памук. Истегнување на перформанси. 98% памук, 2% спандекс. Стил #104274540.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Покажете го вашиот тимски дух со овој маж низ целиот печатен пан Тоа е 100% реактивно печатење со памук Jerse

Зачувајте ги овие панталони за спиење на Georgeорџ Флие за мажи кои имаат пространа вклопување за максимал

Одговорете на повикот на авантура со Wrangler® Men's Outdoor Pant Pant Оваа разноврсна пантолона ќе ве задржи подготв�

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит Со директно и опуштено вклопување што н

Машки стрии Твил колено цвеќиња џогерни панталони Со атлетско вклопување и заоблена нога, пантолоните �

Потпис од Levi Strauss & Co Функционални панталони со права чино, ја израмни вашата гардероба без да жртвувате �

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн Машки тенок директно истегнув�

Вашите класични карго панталони само добија трендовски надградба Без граници за машки и големи машки п�

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит Со директно и опуштено вклопување што н

Кога сакате рамен предниот тенок пантолона со своја легенда, проверете го легендарниот рамен фронт на л

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста Направено со директно вклоп�

Овие ги нарекуваме совршени панталони со причина Најдобри продавачи на година, кои се лесни за стил, тие

Притиснете ги границите помеѓу секојдневно носење и официјално носење во машките пакувања со надградб�

Без разлика дали трчате во канцеларија или патувате за да ги посетите клиентите, можете лесно да дишете

Додадете ги овие панталони со отпорни на брчки на Georgeорџ Биг, во вашата гардероба Тие се идеални за обич�

Scroll