Новак
Уникатни поволни цени за вертикални ленти за мажи со рамни предни панталони со чино

Уникатни поволни цени за вертикални ленти за мажи со рамни предни панталони со чино

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Ако сакате пар панталони кои изгледаат многу стилски и добри на очите, тогаш овие панталони со шема на ленти треба да бидат добар избор за вашите вкусови. Тенките, сини ленти во вертикалната шема можат да направат да изгледате тенок и висок. Стан стајлинг со рамен преден дел со јамки на ременот низ половината. Можете да изберете да ја носите со цврста кошула во боја или да ја спарите со блејзер кога е потребно. Повод : Денот на таткото, канцелариска забава, свадба, викенд, излез. Табелата со големина на телото ја покажува големината на фитинг, проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарача. inseam28 29 7/8 38 5/8 - 26 1/430 ​​ 31 7/8 40 1/2 - 26 1/232 - - 33 7/8 42 1/2 - 26 3/434 35 7/8 44 1/2 - 2736 37 3/4 46 1/2 - 27 1/438 39 3/4 48 3/8 27 1/2 уникатни поволни цени за вертикални ленти за мажи Рамни предни панталони со чино 97% полиестер 3% спандекс. Увезени. Печатени ленти. Среден пораст. Удобна половината. Затворање на копче/патент. Предни џебови. Машинско миење ладно однадвор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн Машки тенок директно истегнув�

Соодветното и стилот на нашиот потпис измиени чино, со 2% истегнување додадени за дополнителна удобност

Геометрискиот печатен и дизајн на блок во боја ве тера да се истакнете од толпата Меката ткаенина овозм�

Ние ги нарекуваме крајни со причина Ние ги направивме овие најпродавани, класични чинови со малку истег

Без пот Панталоните за бесплатно склопување беа дизајнирани за оние што се во движење со надворешен реј

Нема подобар начин да се стави крај на ноќта, а потоа да легнувате во овие удобни панталони со ладно Лизг

Ова е рационализирано и ултрамодерна технологија Pant ја одликува најновата иновација во удобност Инжен�

Секој знае дека првите впечатоци се важни, и ништо не вели дека првиот впечаток како овие седум души маш�

Информации за производот Оваа машка прозорец со проверка на прозорецот е сигурно да ги сврти главите за

Носете ги овие маж без граници товарни панталони во движење, на работа, работејќи низ куќата или само да

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста Направено со директно вклоп�

Scroll