Новак
Единствени поволни цени за геометриски печатени блокови во боја

Единствени поволни цени за геометриски печатени блокови во боја

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 303.84

Геометрискиот печатен и дизајн на блок во боја ве тера да се истакнете од толпата. Меката ткаенина овозможува поголема удобност, додека стрии ви дава поголема слобода да се движите. Геометрискиот фустан машки панталони доаѓаат со 2 џебови на рацете на страните, што е многу погодно да ја ставите вашата мала ставка внатре. Лесно е да се совпаднат вашите кошули, маици, поло кошули или блејзер за вашиот деловен стил. Разновидниот стил е причината зошто ги избирате овие класични карирани панталони, не само што можете да ги носите на работа, туку и на матурска, забава или датира. Етикети со производи со меѓународни големини. Големина на телото на моделот : Висина : 6'1 ", Градите : 38 2/8 инчи, половината : 30 6/8 инчи, колк : 42 1/8 инчи, тежина : 175 фунти, моделот носи големина 32. Црно жолта боја /Портокалово сина/зелена/беж/црна бела боја : 95% памук, 5% полиестер. Други бои : 96% полиестер, 4% спандекс. Увезен. Блок во боја. Машината за миење ладно.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Информации за производот Оваа машка прозорец со проверка на прозорецот е сигурно да ги сврти главите за

Плановите за викенд добиваат зелено светло со супермеки џогери од без граници! Повлечен стил со еластич

Овие Chaps Custom Custom Fit Khakis обезбедуваат прилагодено вклопување со беспрекорен стил Направено со мека двојк�

68% памук; 29% најлон; 3% Spandexmachine Wash Cold, само белило на нехлор кога е потребно, суво суво ниско, ниско железо о�

Ова е рационализирано и ултрамодерна технологија Pant ја одликува најновата иновација во удобност...

Co Wrangler Jeans Co Straight Fit Pant дефинитивно ќе го обезбеди стилот и удобноста што ја барате Направени со стрии пам

55% памук 45% Поли машини за миење ладно, користете волна / деликатен циклус на миење, само белило на нехлор

Соодветното и стилот на нашиот потпис измиени чино, со 2% истегнување додадени за дополнителна удобност

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста Колку што е лесно да се носи �

Покажете го вашиот тимски дух со овој маж низ целиот печатен пан Тоа е 100% реактивно печатење со памук Jerse

Chaps Classic Fit Men's Tailored Sup Sep Pant доаѓа со вистинска количина на истегнување за вашата удобност Класични пантал

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

Останете остри додека уживате во придобивките од удобноста и издржливоста Направено со директно вклоп�

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш Без разлика дали сте се упатил�

Одлично прилагодување со шарена шема во боја, причина да ве направиме оној во толпата Овој пар панталон�

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн Машки тенок директно истегнув�

Лесна грижа, лесно абење Кога поводот повикува на полиран изглед, овие разноврсни какисти ќе ве одржува�

Создадете свое наследство во овие карго панталони од Wrangler Направени од 100% памук, овие карго панталони с�

Чудата на чудата Чудафлекс машката лојална алатка за комунални услуги, пантала е одличен избор Wonderwink Wond

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит Со директно и опуштено вклопување што н

Овој секојдневен џогер од руно има лента за влечење на половината и заоблена нога која е удобна и стилск

Носете ги овие маж без граници товарни панталони во движење, на работа, работејќи низ куќата или само да

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит Со директно и опуштено вклопување што н

Серијалот за изведба на машката Wrangler Twill Pant има иновативна ткаенина за комфор и ткаенина од памук, која с

Scroll