Новак
Chaps Classic Classic Stright Stright Stright Flat Front Chino Pant - големини до 42

Chaps Classic Classic Stright Stright Stright Flat Front Chino Pant - големини до 42

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 239.84

Класичното стрип на мажите Chaps, директно вклопување рамен предниот дел од чино, е совршен додаток на вашиот плакар. Оваа разноврсна пантолона е издржлива, но сепак нуди супер меко чувство, обезбедувајќи екстремна удобност на денешниот човек. Овој Chino Pant нуди истегнување каде што ви треба, флексибилна лента за половината, може да се прошири за удобност и инженерство за да обезбеди години на абење. Мека рака. Седи под половината. Флекс лента за половината. Удобно истегнување. Крајна удобност. Машина за перење. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Потпис од Леви Штраус и Ко Машки атлетски хибридни панталони на Чино нудат модерна вклопување целоднев�

Лесни и разноврсни, овие чиности ќе ви помогнат да одите каде и да ве однесе денот во стил Ги направивме �

Направено да трае и сигурно да заработи поени во стилот Оваа класична панталона од 5 џеб е направена од м

Вие нема да мора да се грижите за замена на нашите индустриски панталони ДураКап во скоро време Силната

Овие панталони го добија екстремното движење со екстремно движење со екстремно движење на мажите на Lee®

Има причина што го нарекуваме ваше Товарниот товар комбинира лесна, модерна вклопување со технологија �

Лесни и разноврсни, овие панталони Chinos од Докерс ќе ви помогнат да ве одржат стилски и удобно каде и да в�

Активниот стил на панталони за активни панталони на Ли, се среќава со удобност во овие активни панталон�

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн Машки тенок директно истегнув�

Лесен дизајн, кој се повлекува, ги истакнува панталоните за џогирање на овие мажи од без граници Изработ

Лесна грижа, лесно абење Кога поводот повикува на полиран изглед, овие разноврсни какисти ќе ве одржува�

Зачувајте ги овие панталони за спиење на Georgeорџ Флие за мажи кои имаат пространа вклопување за максимал

Потпис од Levi Strauss & Co Функционални панталони со права чино, ја израмни вашата гардероба без да жртвувате �

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит Со директно и опуштено вклопување што н

Соодветното и стилот на нашиот потпис измиени чино, со 2% истегнување додадени за дополнителна удобност

Покажете го вашиот тимски дух со овој маж низ целиот печатен пан Тоа е 100% реактивно печатење со памук Jerse

Потпис од Levi Strauss & Co Функционални панталони со права чино, ја израмни вашата гардероба без да жртвувате �

Без разлика дали трчате во канцеларија или патувате за да ги посетите клиентите, можете лесно да дишете

Алатката, удобноста и стилот се соединуваат за класичен фаворит Со директно и опуштено вклопување што н

Класичното чинос Добијте го крајното ажурирање од Докерс Гардероба е суштинска, тенок Smart Flex 360 Flex Ultimate Ch

Зошто да се смирите помалку кога можете да го имате најдоброто во удобност, вклопување и флексибилност �

Плановите за викенд добиваат зелено светло со супермеки џогери од без граници! Повлечен стил со еластич

Каки што работи во секое време, каде билого изработивме нашиот работен ден Какис со нашата позната чети�

55% памук 45% Поли машини за миење ладно, користете волна / деликатен циклус на миење, само белило на нехлор

Додадете ги овие панталони со отпорни на брчки на Georgeорџ Биг, во вашата гардероба Тие се идеални за обич�

Ова е рационализирано и ултрамодерна технологија Pant ја одликува најновата иновација во удобност Инжен�

Чудата на чудата Чудафлекс машката лојална алатка за комунални услуги, пантала е одличен избор Wonderwink Wond

Основана во 1889 година, наследството на Ли е исполнето со модни први обележани со иновативни вклопувања,

Мажите без железо, без железо, панталони, ги нудат најновите во иновации и удобност Се одликува со скрие�

Scroll