Новак
Идентитет машка фланелна панталона

Идентитет машка фланелна панталона

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 464.00

Навивач на умирање како што сака да го претставува тимот во сè што правиш. Без разлика дали сте се упатиле кон играта или низ градот, оваа фланелна пантолона од странична облека дефинитивно ќе покаже некој дух. Нивниот мек материјал ќе обезбеди да останете удобни во текот на секој потег што го правите. Ова ќе биде одличен додаток на вашата гардероба. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Ткаена карирана шема. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Облека за странична страна. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Inseam за големина m приближно. 31.0 ''. Мува за затворање со едно копче. Еластична лента за половината со влечење. Везена графика.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лесен дизајн, кој се повлекува, ги истакнува панталоните за џогирање на овие мажи од без граници...

Лесни и разноврсни, овие панталони Chinos од Докерс ќе ви помогнат да ве одржат стилски и удобно каде и да в�

Нема подобар начин да се стави крај на ноќта, а потоа да легнувате во овие удобни панталони со ладно...

Панталоните Bonobos беа изградени, ги дизајниравме овие чинови да одговараат одлично и да го сторат сето то

Овие ги нарекуваме совршени панталони со причина Најдобри продавачи на година, кои се лесни за стил, тие

Плановите за викенд добиваат зелено светло со супермеки џогери од без граници! Повлечен стил со еластич

Без пот Панталоните за бесплатно склопување беа дизајнирани за оние што се во движење со надворешен реј

Класичното чинос Добијте го крајното ажурирање од Докерс Гардероба е суштинска, тенок Smart Flex 360 Flex Ultimate Ch

Информации за производот Оваа машка прозорец со проверка на прозорецот е сигурно да ги сврти главите за

Серијалот за изведба на мажите на Wrangler правилно вклопување Casual Pant има директно вклопување Обичниот пан�

Геометрискиот печатен и дизајн на блок во боја ве тера да се истакнете од толпата Меката ткаенина овозм�

Вие нема да мора да се грижите за замена на нашите индустриски панталони ДураКап во скоро време Силната

Направено со издржливост и удобност што ги очекувате од Wrangler, нашите панталони со рипстоп се најдобриот

Има причина што го нарекуваме ваше Товарниот товар комбинира лесна, модерна вклопување со технологија �

Тенок вклоп и права нога го прават секогаш удобниот американски поло асн Машки тенок директно истегнув�

Scroll