Новак
6 w 12 d 16 H Традиционална груба пила заграда, западен црвен кедар

6 w 12 d 16 H Традиционална груба пила заграда, западен црвен кедар

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата прекрасна железничка столица додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчињ

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер За луксузно ажу

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект Секоја сериј

Balustrade е еден од најдобрите архитектонски елементи што постои; И ние дизајниравме апсолутен најдобар пр�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll