Новак
10 w 6 H 8'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрвена тавана зрак, старост пепел

10 w 6 H 8'l 3-странична рака, извалкана ендуратан фау дрвена тавана зрак, старост пепел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 820.00

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

ПВЦ панелите се економична замена за повеќе скапи позадини или традиционални материјали за покривање н

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нанесете ја вашата личност во вашиот дом со нашите современи wallидни панели за елегантна или разиграна т

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Нашето прекрасно обликување на панели и агли додаваат декоративно, историско, чувство на wallsидови, тава�

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Загради за ковано железо обезбедуваат алтернатива на држачите од дрво и корбели Со употреба на ковано ж

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект...

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll