Новак
Ekena Millwork 6 W 12 H 12'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрво тавански зрак, старост пепел

Ekena Millwork 6 W 12 H 12'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрво тавански зрак, старост пепел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.33

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел Тие

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед Користете ги нашите ст�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Scroll