Новак
Ekena Millwork 4 w 4 h 24'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, бело измиено

Ekena Millwork 4 w 4 h 24'l 3-страничен груб кедар ендуратан фау дрво тавански зрак, бело измиено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Автентични и точни реални текстури на дрво. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел Тие

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll