Новак
Екена Милхаурд 1 2 W 20 D 28 H Традиционална традиционална мазна заграда, западен црвен кедар

Екена Милхаурд 1 2 W 20 D 28 H Традиционална традиционална мазна заграда, западен црвен кедар

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Гредите од дрво од дрво нудат можности за �

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Scroll