Новак
Ekena Millwork 7 8 W 1 2 H 1 2 P Rose Capital

Ekena Millwork 7 8 W 1 2 H 1 2 P Rose Capital

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 3.00

Моделирани по оригиналните историски обрасци, поли-уретанските престолнини обезбедуваат изглед на автентични дрвени престолнини по дел од трошоците. Главните градови нема да изгние, пукаат или разделуваат. Поддржано со ограничена гаранција за живот, главните градови на уретан се идеален избор за секој сопственик на домови. Моделирани по оригинални историски обрасци и дизајни. Цврст уретан за максимална издржливост и детали. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна завршница. Може да се сечат, дупчат, залепат или зашрабат. Може да се користи во внатрешноста или надворешноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи ПВЦ п�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Scroll