Новак
7 w 14 d 14 h Империјална архитектонска оценка на ПВЦ со традиционални краеви

7 w 14 d 14 h Империјална архитектонска оценка на ПВЦ со традиционални краеви

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1824.00

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надворешноста на вашиот дом или зграда. Направени од тешки, но сепак лесни ПВЦ, нашите изгледи личат на вистинско дрво, но се водоотпорни и без одржување. Изгледите за ПВЦ можат да се користат исто како дрво, без одржување. Цврсти перспективи на ПВЦ се совршени за под влезот, портокалот или покривот. Лесни, издржливи и лесни за инсталирање, перспективите на ПВЦ траат цел живот. Декоративните перспективи на ПВЦ доаѓаат во различни стилови и големини. Нема да изгние, раздели, искриви или пукна и е непропустлива на влагата. Рачно склопено и изшкуркано, нашите бели изгледи пристигнуваат подготвени за сликање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll