Новак
Ekena Millwork 1 2 W 36 D 36 H Funston Нежниот традиционален изглед, западен црвен кедар

Ekena Millwork 1 2 W 36 D 36 H Funston Нежниот традиционален изглед, западен црвен кедар

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект...

Scroll