Новак
Екена Милхаурд 8 W 10 H 8'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, премиум орев

Екена Милхаурд 8 W 10 H 8'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, премиум орев

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер...

Scroll