Новак
Ekena Millwork 6 W 18 D 22 H Традиционалниот занаетчија груба пила заграда, Даглас ела

Ekena Millwork 6 W 18 D 22 H Традиционалниот занаетчија груба пила заграда, Даглас ела

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект За лук�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Scroll