Новак
36 W 1 2 H 2 D 4 F, Pitch, Davenport Architectural одделение PVC Gable Brace

36 W 1 2 H 2 D 4 F, Pitch, Davenport Architectural одделение PVC Gable Brace

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1247.84

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загради за Gable нудат широк спектар на уникатни украсни украси. Декорациите на Гејбл се брза надградба и му даваат на вашиот дом поцелосна привлечност. Гејблските држачи ги зголемуваат големите места со додавање на архитектонски интерес и детали, или изгледаат одлично во легнување и пергола. Тие се совршени за облекување врвови на тремови и влезови. Заградите без одржување се непропустливи на природните елементи. Терени на располагање во 4/12 преку 16/12, повикајте на терени за нарачки. Едно парче е лесен и лесен за инсталирање. Надворешни смола, пластика, дрво и алуминиумски производи. Попрскајте ги врвовите на покривот и пергола, тремови и влезови. Инстант реновирање со минимално време и напор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед Користете ги нашите ст�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Scroll