Новак
Ekena Millwork 4 W 6 H 10'l 3-страничен речен дрво ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

Ekena Millwork 4 W 6 H 10'l 3-страничен речен дрво ендуратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Автентични и точни реални текстури на дрво. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Фабрички преполнети, недовршени

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување...

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Scroll