Новак
Ekena Millwork 12 W 12 H 18'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, природна пепел

Ekena Millwork 12 W 12 H 18'l 3-страничен песок од мијалник Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, природна пепел

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Автентични и точни реални текстури на дрво. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Фабрички преполнети, недовршени

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура...

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел Тие

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Scroll