Новак
3 4 W 68 H Timbercraft Si 3 8 Одбори за распоред на табли-n-batten bulters, груб пилен западен црвен кедар

3 4 W 68 H Timbercraft Si 3 8 Одбори за распоред на табли-n-batten bulters, груб пилен западен црвен кедар

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура. Нашите ролетни можат да бидат обоени или насликани за да одговараат на вашиот дом или брзо изшкуркани мазни за повеќе рафиниран изглед. Нашите надворешни дрвени ролетни нудат вистински карактеристичен изглед и можат да се нарачаат во стил што го комплиментира секој дом. Со инсталацијата трае само неколку минути, подобрувањето на вашиот дом со овие ролетни е лесен и достапен начин за подобрување на привлечноста на Curb и проширување на вашиот личен стил нанадвор. Рачно изработени. Брз и лесен за инсталирање. Направени на вашите спецификации. Додава вредност на жалба за непосредна близина. Направено со траен природен кедар. Разновидност на архитектонски стилови за избор.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Scroll