Новак
Екена Мил работник 144 дното ширина 1 4 Топ ширина 1 2 H 3 4 P Stafford Crosshead

Екена Мил работник 144 дното ширина 1 4 Топ ширина 1 2 H 3 4 P Stafford Crosshead

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2.67

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со додавање на поголема привлечност за надворешноста на еден дом, треба да размислат за вкрстените глави. Врвките се големи прилози што обично се поставени на врвот на прозорецот, вратата или големата влезна врата. Направено од лесен, но сепак издржлив полиуретан со висока густина, вкрстените глави се лесни за секој да ги инсталира. Слободно можете да изберете од неверојатен избор на големини и стил што ќе одговараат на потребите на вашиот проект. Доаѓа фабрички подготвен и подготвен за сликање. Лесно инсталирајте го со целосно врзано лепило или нокти. Совршен за надворешни и внатрешни апликации. Составен од полиуретан со висока густина, што го прави траен, но лесен производ. Непропустливи на природните елементи. Прилагодете со клучеви, пиластери и педименти за извонреден изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување...

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво...

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Фабрички преполнети, недовршени

Scroll