Новак
Ekena Millwork 10 w 8 h 20'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, бело измиено

Ekena Millwork 10 w 8 h 20'l 2-еднострана груба пила ендоратан фау дрво таванот зрак, бело измиено

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 509.92

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го реплицира изгледот на тешкиот, фалсификуван хардвер за прицврстување на ковано железо. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел...

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

Scroll