Новак
Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, 3-еднострана

Песочен измет од ендоратан фау дрво тавански зрак, 3-еднострана

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1279.84

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изглед на вашите домашни ентериери. Споредено со реалните греди на дрво, тие се значително полесни што овозможуваат безболна инсталација со намалена работна сила, тие не се подложни на вообичаени теми на органско дрво, како што се гниење, термити и искривување, така што одржувањето е практично нула, тие се 2-3 пати поприфатливи , цело време има греди што се разликуваат од вистинско дрво. 1 "Дебелина на wallидот. Непропустлива за распаѓање, наезда на инсекти, оштетување на водата и нема да искриви, пука или раздели. Реална текстура на дрво. Не бара дополнителна структурна поддршка, што значи значителна заштеда во материјалот и трудот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер...

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Scroll