Новак
Екена Милвир 4 W 10 H 10'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, стари пекан

Екена Милвир 4 W 10 H 10'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, стари пекан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Автентични и точни реални текстури на дрво. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци. Плус, тие се практично бесплатно за одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Поради неговата лесна тежина и леснотијат

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Гредите од дрво од дрво нудат можности за �

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Scroll