Новак
10 w 8 h 24'l 3-еднострана конопска борна ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор, изгорен бор

10 w 8 h 24'l 3-еднострана конопска борна ендуратан фау дрво тавански зрак, запален бор, изгорен бор

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура...

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер...

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Scroll