Новак
Ekena Millwork 4 W 44 D 44 H Funston Trational Rough Sawn Bracket, Douglas Fir

Ekena Millwork 4 W 44 D 44 H Funston Trational Rough Sawn Bracket, Douglas Fir

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел...

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Гредите од дрво од дрво нудат можности за �

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Scroll