Новак
8 W 12 H 14'l 3-страничен конотен бор ендоратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

8 W 12 H 14'l 3-страничен конотен бор ендоратан фау дрво тавански зрак, премиум хикорија

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1919.20

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие специјализирани полиуретански греди со рачно вградени, лесни со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Нашите розети се совршени парчиња акцент на кабинетот, мебелот, камините мантили, таваните и многу пове�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Фабрички преполнети, недовршени

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект...

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Scroll