Новак
Ekena Millwork 10 w 4 h 20'l 3-еднострана груба пикан ендуратан фау дрвена тавана зрак, фабрика подготвена

Ekena Millwork 10 w 4 h 20'l 3-еднострана груба пикан ендуратан фау дрвена тавана зрак, фабрика подготвена

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.33

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти. Фабрички преполнети, недовршени бродови на зраци подготвени за сликање или фиксна завршница. Автентични и точни реални текстури на дрво. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Scroll