Новак
Екена Милхаурд 4 w 26 d 26 H Традиционален занаетчија груба пила заграда, западен црвен кедар

Екена Милхаурд 4 w 26 d 26 H Традиционален занаетчија груба пила заграда, западен црвен кедар

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2487.20

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црвен кедар или ела на Даглас. Рустични држачи за дрво, корбели, опашки од рафтер и изгледи ќе содржат уникатни бои, зрна, текстури, јазли, сапвуд со употреба на кој било производ од рустикалната колекција на Екена. Автентични детали и занаетчиство. Направено од најдобрите северноамерикански шуми. Совршен за внатрешна или надворешна употреба. Додадете архитектонски интерес и детали. Облечете ги лекарите, пергола, тремови и влезови.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел...

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект...

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Scroll