Новак
Ekena Millwork 6 W 10 H 12'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, запалена мед роса

Ekena Millwork 6 W 10 H 12'l 3-страничен пеки кипарис ендуратан фау дрво тавански зрак, запалена мед роса

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 0.67

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за привлекување на засводени тавани или обични простори. Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа опрема за инсталирање. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Шупниот дизајн исто така ви овозможува да скриете кабел, цевки или да направите прилагодени светлосни карактеристики. Поддршка за поддршка на греди, со тоа што ги покрива со греди од дрво од дрво за моментален топол и луксузен изглед. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бандаж. Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел...

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Фабрички преполнети, недовршени

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Автентични и точни реални текстури на дрво.Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Scroll