Новак
3 w 6 h 1 t стандарден блок на згрижувачки булсие со квадратен раб

3 w 6 h 1 t стандарден блок на згрижувачки булсие со квадратен раб

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 2487.20

Надградете го вашиот трим брзо и лесно со резултатите од професионалниот изглед. Користете ги нашите столбови блокови како украсен додаток на кое било обликување на вратата и обвивка. Користени како транзициско парче или основен блок, тие се лесни за инсталирање и создавање професионален готов изглед. Димензии : 3 "w x 6" h x 1 "стр. Лесен, лесен за инсталирање на wallsидови, камини, врати, мебел и многу повеќе. Лесен за брза и лесна инсталација. Фабриката подготвена и подготвена за боја или фиксна финиш. Може да се сечат , дупчат, залепени или зашрафени. Може да се користи на ентериерот или надворешноста.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Моделирани по оригиналните историски обрасци, полиуретанските престолнини обезбедуваат изглед на авт�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Секој бленда е рачно изработен од квалификувани занаетчии со груба планирана површинска текстура Наши�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Секоја серија е завр�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди можат лесно да се инсталираат како проект DIY со стандардни алатки и хардвер Со бескрајна ши

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Scroll