Новак
6 W 12 H 8'l 3-страничен коночен бор Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, природен пекан

6 W 12 H 8'l 3-страничен коночен бор Ендуратан Фау Вуд тавански зрак, природен пекан

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.67

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и времето на инсталација. Овие рачно насликани полиуретански греди со висока густина се едноставни за инсталирање преку дрвен блок безбедно прикачен на таванот, wallидот или вратата. Нашите рачно изработени греди нудат зелена алтернатива на тешко-највисока вистинска дрва, со неспоредлив автентичен изглед на дрво. Нашите греди се фалат со длабоки, детални текстури од дрво, обликувани од вистинско дрво, а нашите сопствени завршувања нудат неограничени можности, овозможувајќи ви да ја изберете вистинската боја и текстура за вашиот дом. Уживајте во стилот на високо ниво, по прифатлива цена. Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои. Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво. Автентични и точни реални текстури на дрво. Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување. Достапно во повеќе ширини, длабочини и височини за да одговараат на практично секој проект. Додадете значителна домашна вредност со сите естетски придобивки од вистинско дрво без никакви недостатоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Поради неговата лесна тежина и леснотијата на инсталација, можете лесно да создадете карактеристика за

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Со бескрајна ширина, комбинации на длабочина и висина; Постои зрак за да одговара на секој проект...

Автентични и точни реални текстури на дрво Плус, тие се практично бесплатно за одржување Поддршка за по�

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Квадратната колона, безвременски стил сега е достапен во проширен мобилен ПВЦ за брзо, лесно склопување

Лесен, лесен за инсталирање со едноставно блокирање на дрво Шупниот дизајн исто така ви овозможува да с�

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна уб�

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Лесен, лесен за инсталирање со е�

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Декоративните изгледи, обично поставени под покривот, обезбедуваат различни, привлечни линии за надвор

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Прекрасно раскинување долги ходници или распоред на отворени концепти Фабрички преполнети, недовршени

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Scroll