Новак
1 2 W 5 8 T 96 L S4S табла, ПВЦ

1 2 W 5 8 T 96 L S4S табла, ПВЦ

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.33

PVC S4 S таблите можат да се користат на безброј начини за намалување на домот и додавање на долготрајна убавина и вредност. Неговата мазна, издржлива, 4-странична завршница се спротивставува на нечистотијата, додека неговите квадратни рабови обезбедуваат чиста лесна инсталација. Доаѓа подготвен за инсталирање, е сликан и е идеален за надворешни и внатрешни апликации. PVC S4 S Trim е лесен за чистење и е идеален за бањи, екстериери или каде било влагата е загриженост. Тоа нема да искриви или гние, што го прави премиера долготраен материјал за обликување. Прифатлива, привлечна опција за дрво за дрво, оваа 100% ПВЦ трим е страшно решение. Без разлика дали градите нов дом или реновирате постојно, оваа трим ќе одговара на секој вкус и ќе му даде на вашиот дом уникатен изглед на сите сами. Додавањето обликување во вашиот дом додава вредност и убав завршен допир на кој било простор. Може лесно да се наслика. Совршен за употреба на отворено околу вратите и прозорците. Сечење како дрво без потребни специјални алатки. Влага, гниење, термит и отпорен на разделување. Рентабилно. ПВЦ има супериорни квалитети за закопчување и лепење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Колумните се исти со векови Дизајни промени; така треба и колоните Изразувајте го вашиот уникатен стил �

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Гредите од дрво од дрво нудат можности за �

Направено од полиуретан со висока густина, екстремно издржливо и без одржување Поддршка за поддршка на

Нашата прекрасна обвивка додава декоративно, историско, чувство на wallsидови, тавани и парчиња мебел Тие

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

За подобрување на целокупната автентичност, Ekena Millwork нуди опционално капнување на гумени зраци за да го

Со повеќе стилови на веб, акорд и кралски пост, плус дополнителни достапни опции за нарачка, нашите загр�

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Секоја серија е завршена и ќе има различни поттикнувања и бои Поради неговата лесна тежина и леснотијат

Заштедете време и пари со зраци на зраци, затоа што не бараат широка работна сила и експертиза или скапа

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Нашите греди на таванот на дрво ендуратан, се неверојатна инвестиција, обезбедувајќи исклучителен изгл

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи ПВЦ п�

За луксузно ажурирање, комбинирајте неколку греди заедно за зачудувачка шема на решетка или обична бан�

Колоните на ендоракамен се првиот избор кај градителите и сопствениците на домови Овие колони од комер�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите пиластери се висококвалитетни ПВЦ направени за да личат на шармот на дрво, но без влошување и одр

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Scroll