Новак
Бактон студио Балард трпезариски стол, морнарица сино злато

Бактон студио Балард трпезариски стол, морнарица сино злато

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 5696.00

Дајте му на вашата трпезарија прекрасно ажурирање со столот за јадење Балард. Направено во Кина, ова столче се состои од стабилна метална и дрвена рамка поставена со кадифен пена и тапациран во бујна кадифена ткаенина. Затегнатите детали ги истакнуваат богатите нијанси на кадифената ткаенина, додека наклоните потпирачи за рака обезбедуваат опуштено искуство за јадење. Потребно е собрание, Балард има метални нозе со злато за стабилна поддршка во гламурозен стил. Со својата заоблена силуета, столот за јадење Балард им дава удобност и стил на секоја пригода за јадење. Конструиран од метално и инженерско дрво. Златен финиш. Тапациран во кадифена полиестерска ткаенина и поставена со пена. Затегнат потпирач за грб. Тежина на производот : 19,6 фунти. Тежина на пакет : 20 фунти. Димензии : 32,25 "Висока x 24,00" Широк x 21,25 "длабоки. Димензии на седиштето : 16,50" високи (од подот) x 18,00 "широк x 16,00" длабоко. Оружје : 28,75 "Високи. Нозе : 14,75" високи. Назад : 13,75 "Висока. Боја на производот : морнарица сина/злато. Состав на производ : ткаенина полиестер 100% /иверица/метал/пена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сè што е можно во сетот со три парчиња на RBX Симпатична глава до пети ја бараат вашата активна девојка Вк�

Искра 925 Стерлинг Сребрен 3 камен бајпас прстен со најдобрите симулирани бели дијаманти Стилски и сенти�

Создадете елегантен и софистициран простор со главните клучеви на грчки клуч Pinsonic 2 / 3 парче постелнина

Bring instant Color to your home with the Expert Gardener 4" Multi Color 1.0pint Dracaena Live Plant Pot Make a statement by using these amazing annuals to fill garden beds, containers or ha

Додадете стилски и удобно седење на вашиот простор со столчето за салони во Перис Направено во Малезија

Опуштете се на ногата по долгиот ден на работата со папучи на Muk Luks John Изведете ја вашата личност на отво�

Користејќи многу слоеви на боја, намерата на anоан е да го пренесе деликатното чувство на цвеќињата, како

Впечаток за врвен квалитет на giclee на архива со висока резолуција од Каролис Janulisprofessionly Rlamed и монтиран на

Уметник : Студијата Mac Neil Studio Subject : Сè уште начин на живот : Модерни и современи проодни типови : Галеријао

Суштинска класика, комуналната блуза на Елен Трејси има неограничена привлечност Разновиден стил кој л

Уметник : Силвија Василевасубјект : Пејзажапестит : Модерни и современи производски тип : галерија обвит

Не е ни чудо што ја освои наградата за меѓународна дизајн извонредност во 2017 година Лесно склопување сè

Време на женско време и балет на балет Балерина инспирираше лизгање за лесно носење стил и удобно вклоп�

Прецизната боја на инјектиран исечен куп изработен од Ever Strand NonSkid La Tex Recoding обезбедува зафат и му помага �

Покажете ја поддршката на вашиот тим со шетачот на чадорите со лесен чадор на MLB Yorkујорк Јанки Фаќајќи с�

Уметник : Зафатен Art Subject : Seasonal Style : Eclectic Product Тип : Галерија обвиткано платно уметност Ова подготвено за о

Scroll