Новак
Пермонт околу сафир и австриски кристални кристални елементи ringвонат со бело злато преклопување

Пермонт околу сафир и австриски кристални кристални елементи ringвонат со бело злато преклопување

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1311.84

Овој прекрасен прстен се одликува со заоблен исечен син сафир со треперливи австриски кристални кристални елементи за дополнителна искра. Совршено за секоја пригода или одлична идеја за подарок. Загарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Загарантирано 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено : Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. Направено со елегантно преклопување на бело злато од 18 килограми и заоблен исечен сина сафир xc2 xa0. Нагласени со треперливи CZ. Ringsените прстени.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изработено од квалитетно сребро, прстенот на тркалото на овој брод е сигурен дека ќе додаде допир на мис

Погледнете го овој свет со овој извонреден културен Миабела, култивиран црн тахитски бисер и дијамантс�

10 K WG BFJ круша TRD Aqua & CZ RG Aquamarine : .85 Ct Т.В Кубна цирконија круг : .238 ct Т.В Сечење на круша третирана аквамарин :

Овој мила прстен на принцезата солитер од зрачен оган е направен од 14 карат бело злато Се одликува со 6мм

Заслепувајте го вашиот изглед со овој уникатен свадбен бенд на свадбениот бенд Миабела Дијамант Монтир

Направете изјава за елегантен стил со овој ласкав миабела црно бел дијамантски гроздобер прстен за анг�

Мажи 8,5 "14kt жолто злато 5,4 мм жолто злато лајт нараквица со јастог 8.50in Елегантен додаток на вашата додато�

Зголемете го вашиот изглед за голема забава со оваа изјава Miabella Green Quartz и Diamond Halo Cocktail Ring...

Изработено во сребро, прстенот за ангажман прикажува кружен дел, создаден рубин скапоцен камен, поставе

Ништо не вели дека елеганцијата е како оваа 1 КТ тркалезна кубна цирконија солитер прстен за ангажман во

Направете смел избор со овој елегантен прстен за ангажман на Миабела Моисанит Изработено до совршенств

Овој прекрасен сина топаз и дијамантски прстен ќе направи прекрасен додаток на секоја гардероба за нак�

Откарете го прстот со овој едноставен, но елегантен прстен со допир на зачудувачки скапоцен камен од 4мм

Овој уникатен прстен за ангажман со двојно ореол, Миабела Моисанит, е задолжително парче накит Монтиран

Слатка и толку романтична, овој скапоцен камен и дијамантски прстен е сигурно дека ќе го освои своето ср

14 K Gold 5 MM PrincessCut Stud Earrings made with Crystals by Swarovski Metal : 14 K Solid Rose Gold Earring Type : Stud Earring Closure Type : Butterfly Backing Size : 5 MM Lead and Nickel

Во тој посебен момент, овој исклучителен дијамантски бенд ќе го однесе здивот Стручно направено во скап

Twobirch 0,57 ct Двоен бесконечен венчален прстен засилувач со кубна цирконија монтирана во сребро (големини о

Глобално занаетчиство Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн Монтира�

Исечење на скапоцен камен : овален Создаде бел моисанит Можете да најдете стилски класици по цена прифа�

Scroll