Новак
Tuphell Industries модерна апстракција на сино жолта форма изгрева сонце, 30, дизајн од урбана богојавление

Tuphell Industries модерна апстракција на сино жолта форма изгрева сонце, 30, дизајн од урбана богојавление

Достапност на стоката: Во достапна форма
DEN 1.00

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Совршено за празно полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Нашите отпечатоци на Giclã © E внимателно се монтираат на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дрво со дебелина од 1,5 инчи. Боите во рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн од Урбана Богојавление.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Нашите пижами на мали деца и пижами за бебиња се совршени за оние студени ноќи! Чувајте го вашето малечк�

Уметник : Вив Ајснер Предмет : Сезонал Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија обвиткано платн�

Обратната страна на нашите завеси за затемнување усвојува полиестерска ткаенина, цврсто ткаена и одлич

Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовна�

Уметник : Fab Funky Subject : Animals Tyle : Наутички прооден вид : галерија обвиткано платно уметност Ова е подготвено

Блејзер џемпер од фармерки на Софија, најдобрата модна ставка за која веројатно никогаш не сте слушнале

Brushed Microfiber се одгледува за да произведе подолг основен, или влакна, отколку генерички памук, четканиот м�

Овој сет за нозе со 2 парчиња Jојо е перфтет за вас Малиот Сиванатор! Овој сет од 2 парчиња вклучува; Пучел�

Река каскади надолу во серија водопади низ дождовната шума Овој тропски мурал е живописно бегство од ре

Академијата за први е името на оваа нова модерна женска група за сончање! Удобно е со живописни бои, има �

Подготвени да се претставиме со презентација на безжични во различни големини Оваа подготвена за виси,

Овој врзан од 100 степени Врв за вратот на вратот на вратот има силуета за ласкање на фигури со подлога ко�

Чадор за деца Спајдермен Додадете малку супер во вашиот мал херој со овој забавен тематски чадор за ста�

Оригиналната решетка за ребра на Вебер е идеален додаток на вашата скара Се одликува со вградени рачки �

Искуство што никогаш не сте го имале со овие свилени меки капаци на дувлата кои се чувствуваат скоро хед

Scroll